Ümraniye Sınav 1999 yılından bu yana yanında!

Whatsapp 0530 155 73 01

Telefon Numaramız 0216 328 51 95

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Sınav Kurs ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edinerek yenilikçi ve birliktelik ruhuyla öğrencilerimizle yola çıktık. Dolayısıyla Marmara bölgesinin 2000 yılında kurulan ilk Sınav Dershanesi olarak Ümraniye Sınav Kurs Merkezi; kurulduğu yıldan itibaren büyük başarılara imza atmıştır. Birçok öğrencinin Türkiye derecesine girmesine vesile olan Eğitim sektörü alanında yetkin ve saygın bir eğitim kurumu olduğunu kanıtlamıştır.

Misyonumuz

Kursumuz; geleceğe yönelik hayalleri olan bireylere: çağdaş eğitim ilkeleri doğrultusunda eğitim vererek, lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrencileri; başta istedikleri okulları kazanmaya, devamında ise iyi ahlaklı bireyler olarak topluma kazandırmayı amaç edinmiş bir kurumdur.

Vizyonumuz

Kursumuzun demokratik kurallar çerçevesinde öğrencilerin bireysel farklılıklarını ve eğitimde fırsat eşitliğini göz önünde bulundurarak kendi kendisine yetebilen bireyler yetiştirmektedir.

Dolayısıyla tüm bunlardan yola çıkarak; Toplumda ki her bireyin bu hayatta bir amacı olduğunu ve bu amaçlar doğrultusunda da başarıya ulaşmak ve başarının sonucunda mutlu bir hayat sürmek istediğini ifade edebiliriz. Fakat başarıya ulaşmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmemekte ya da başarıya ulaşmak için yaşamında ne gibi tavizlerde bulunması gerektiğini bilmemektedir. İşte bu aşamada Ümraniye Sınav Kurs olarak bizler devreye girmekteyiz. Başarının anahtarına sahip olup başarıya ulaşmak için yapılması gereken yolda neler yaptığımıza bir bakalım.

Başta Ümraniye sınav Kurs yönetiminin idari yapısı, gönül bağı ve sevgi-saygı çerçevesi üzerine kurulu olan öğrenci merkezli bir eğitim sistemine sahiptir.

Rehberlik Servisi: Hak, hakkaniyet, empati ve takip ilkeleri doğrultusunda; Öğretmen ve öğrenci merkezli olan ve aynı zamanda sevgi ve değer yargılarına bağlı olan güler yüzlü ve geleceğe yön vermeye çalışan çözüm odaklı bir birimdir. Evrensel ahlâk ilkeleri doğrultusunda bireysel farklılıkların bilincinde olan aynı zamanda da sorumluluk alabilen Rehberlik servisine, saat farkı olmaksızın 7-24 istediğiniz zaman erişim sağlanabilmektedir.

Eğitim Kadromuz: Gönül bağı bağlı olan deneyimli öğretmenlerimiz; her zaman ve her koşulda öğrenci merkezli aynı zamanda dinamik ve interaktif bir yöntem kullanmaktadır. Etkili ve zaman yönetimini son derece iyi kullanarak, değişerek gelişen dünyaya göre evirilebilen ve yaşam boyu öğrenme metoduna göre eğitim veren bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

Eğitim, büyük düşünenlerin işidir ve bu düşünürlerin hepsi bizim izimizden gelenlerdir.

 

KURUCUSU OLDUĞUMUZ KURUMLAR:

 

OKULLAR

Çekmeköy Sınav Koleji (2017)

Ümraniye Sınav Anadolu Lisesi (2015)

Sancaktepe Sınav Okulları (2015) (Ortaokul-Anadolu Lisesi)

 

KURS-DERSHANE

Ümraniye Sınav Kurs (1999)

Çekmeköy Sınav Kurs (2008)

Sancaktepe Sınav Kurs (2011)

 

SÜRÜCÜ KURSLARI

Ümraniye Göksu Sürücü Kursu (1989)

Dudullu Göksu Sürücü Kursu (2005)

Göksu İş Makinaları Kursu (2005)

 Şerifali Göksu Sürücü Kursu (2017)

Ferah Göksu Sürücü Kursu (2017)

Sancaktepe Göksu Sürücü Kursu (2017)

  • Son Eklenenler

  • Whatsapp mesajı göndermek için tıklayın!